Kalenterit

LISÄPELIT :

pe 1.9. klo 18.30   C-pojat - Ylöjärvi  Silvennoinen Joona - Saarni Lauri - Tutti Juuso - Veijalainen Juho - Viksten Vili

pe 8.9.klo 18.00     F-pojat - Loimaa   Järvinen Edith - Ritola Iida  -  Luimula Emilia  -  vanhempi

 

la 26.8. klo 13.00   E-pojat - Tampere  Järvinen Edith - Luimula Emilia - Karlsson Elmeri - vanhempi

ma 28.8. klo 17.00  B-pojat - Halsua    Laaksonen - Nurmio - Heikkilä - Mörönen Frans - Tutti Juuso

SYKSYN TUOMARIOHJELMA:    8.8.17 ALKAEN

 4.9.17/sh  TURKU-PESIS     
          
     PtSv2-t.3-t.takaraja
          
ti08.08.1718.00NMSTurku - PöytyäSvärdHelinUusitalo EliasMörönen FransViksten Lassi
ke09.08.1718.00NMSTurku - TampereSuvantoHelimo JesseTutti JuusoKankkunen KasperVuorinen Onni
ke09.08.1718.00F-sinisetTurku - Mynämäki F-tSoini JussiSiltala EeverttiLainio Valtteri vanhempi
pe11.08.1718.00BSMTurku – KossuLaurilaToivonenMörönen FransLaiho ErkkaTamminen Mikael
su13.08.1717.00MMSTurku - HumppilaUusipaikka VesaLindstedt LeeviHietanen MarianneOivanen MaijaTamminen Mikael
su13.08.1713.00MSSTurku – JokioinenLaurilaLaaksoMustonenMeriö MikkoUusitalo Elias
ma14.08.1718.00F-sinisetTurku - LaitilaJärvinen EdithTutti JuusoVuorinen Onni vanhempi
ti15.08.1718.00F-sininenTurku - Mynämäki F-pMörönen LinneaVeijalainen JuhoKarlsson Elmeri Tamminen Pia
ke16.08.1718.00MMSTurku - TampereSvärdLindstedt LeeviRitola IidaJärvinen EdithLuimula Emilia
to17.08.1718.00C-pojatTurku - EurajokiHännikäinen MikoPorela JoonasKukonlehto TaneliJärvinen EdithViksten Vili
to17.08.1718.00E-pojatTurku - HumppilaSaarni LauriMörönen LinneaVuorinen Onni Karlsson Elmeri
su20.08.1716.00F-valkoisetTurku - KöyliöEI PELATA   vanhempi
ma21.08.1718.00D-pojatTurku – UPV BHietanen MarianneJärvinen Edith_____Mörönen Linneavanhempi
pe8.09.1718.00D-pojatTurku – HumppilaAhokas EeroKukonlehto TaneliVahtera AaroViksten Lassivanhempi
pe25.08.1718.00NMSTurku - KokemäkiHelin SirpaSaarni LauriMeriö MikkoMörönen FransMörönen Elina
ma28.08.1718.00E-pojatTurku - Loimaa F-pMäki PekkaVuorinen OnniKankkunen Kasper vanhempi
ti29.08.1718.00D-pojatTurku – MerimaskuVeijalainen HeikkiVahtera AaroTamminen PasiAura Markusvanhempi
ti29.08.1718.00NMSTurku - LoimaaAakula VerneriHännikäinen PetriSuominen EliasSiltala EeverttiUusipaikka Vesa
ke30.08.1718.00F-valkoisetTurku - Mynämäki F-tJärvinen EdithHelin SirpaVuorinen Onni vanhempi
ma04.09.1718.00D-pojatTurku  - JokioinenUusitalo EliasHelimo JesseSuominen EliasJärvinen Edithvanhempi
ke06.09.1718.00F-sinisetTurku - RuskoSaarni LauriTutti JuusoKarlsson Elmeri vanhempi
ma11.09.1718.00D-pojatTurku – Tampere PELATAAN TAMPEREELLA    

 

    3.9     

T1 27.6. klo 18 C-pojat - Tampere : Saarni Lauri-Porela Joonas- _____  ______ Uusipaikka Vesa

Ke 5.7. klo 18 D-pojat - Jokioinen: Saarni Lauri-Mörönen Frans-Veijalainen Heikki  takana vanhempi

Ke 5.7. klo 18.00 F-pojat - Loimaa : Saarni Jussi-Ritola Iida-Aura Markus-___Tamminen Pia

Tuomariohjelma 2017

 24.7.2017 TURKU-PESIS      
   OK Pelikalenteri   2017      
   Sariolaturnaus      
     ptsv2-t 3-ttakar.t.
la6.5.klo 10Naiset - LaitilaHTSvärdHelin SirpaMäki Pekka Alpi Virtanen
la6.5.klo 14Karjut - EurajokiHTSirolaHelinJärvinen  

 

su 7.5.

 

klo

10

E-pojat -  Rusko HelinPahtelaTamminen  
     ptsv2-t3-ttakarajat.
la29.4.klo 11D-valk - Manse PP 04HTSuvanto LasseSiltala Joni   
la29.4.klo 14Manse PP 04 - D-punHTKapuinen JaniAhokas Eero   
          
to22.6.klo 18Bpojat - Kama 1HTSirolaLaukkanenSaarni JussiUusitalo  EliasUusipaikka Vesa
ti9.5.klo 18F-pojat - JokioinenKT2Luimula EmiliaJärvinen EdithAura Markus Tamminen Mikael
ke10.5.klo 18C-pojat - PöytyäHTSiltala JoniSaarni LauriSoini LauriKarlsson ElmeriSoini Viljami
pe12.5.klo 18D-p valk - PöytyäKT1Ahokas EeroUusitalo EliasSiltala Eevertti Viksten Lassi
su14.5.klo 11C-pojatSM - HyvinkääHTSilvennoinen JSaarni LauriLuimula EmiliaMörönen LinneaSaarni Jussi
su14.5.klo 15MSS - RiihimäkiHTHeikkiläVikströmHietanen MarianneJärvinen EdithTamminen Mikael
ma15.5.klo 18Miehet mk - MynämäkiHTSvärdHelin SirpaHietanen MarianneUusipaikka VesaPirkola Konsta
ti16.5.klo 18D-p pun - LoimaaHTHelinUusipaikkaVuorinen Onni vanhempi
pe19.5.klo 18Miehet mk - LoimaaHTLindstedt LeeviOivanen MaijaHelin SirpaJärvinen EdithLuimula Emilia
ma22.5.klo 18Miehet mk - JokioinenHTSvärdLindstedt LeeviUusipaikka VesaHelin SirpaJärvinen Edith
ti23.5.klo 18Bpojat - KouvolaHTSilvennoinenLaukkanenAhokas EeroMöronen FransSiltala Eevertti
ke24.5.klo 18MSS - LoimaaHTLaurilaLaukkanenRitola IidaUusipaikka VesaUusitalo Elias
ke24.5.klo 18D-p valk - UlvilaKT2Mörönen FransHelimo JesseSiltala Eevertti Mörönen Linnea
to25.5.klo 13D-p pun - Tampere 03HTMörönen FransLainio ValtteriSuominen Elias Kankkunen Kasper
to25.5.klo 18E-pojat - JokioinenKT2Vahtera AaroUusitalo EliasVeijalainen Heikki Aura Markus
pe26.5.klo 18Naiset - KöyliöHTSuvanto LasseSiltala JoniKukonlehto TaneliUusipaikka VesaVuorinen Onni
su28.5.klo 14C-pojatSM - TampereHTSiltala JoniSaarni LauriHolmberg HenriMörönen LinneaSoini Lauri
ke31.5.klo 18MSS - EurajokiHTLaurilaNurmio alue nimeääMeriö MikkoTikkanen Tuukka
to1.6.klo 18C-pojat - UlvilaHTHännikäinen MikoSiltala JoniPorela JoonasMörönen LinneaVanhempi
ti11.7.klo 18D-p pun - D-p valkKT1Meriö MikkoJärvinen EdithVahtera Aaro Pirkola Konsta
pe2.6.klo 18F-pojat - PöytyäKT2Luimula EmiliaJärvinen EdithMörönen Linnea Tamminen Pia
ma5.6.klo 18Naiset - LoimaaHTKapuinen JaniHelin SirpaMäki PekkaVeijalainen HeikkiLaaksonen Eemeli
ti 
6.6.klo
18
C-Pojat LoimaaKT1Saarni LauriUusipaikka VesaJärvinen EdithHietanen MarianneTamminen Mikael
ke7.6.klo 18E-pojat - RuskoKT2Ahokas EeroVahtera AaroSoini Viljami vanhempi
ma12.6.klo 18E-pojat - PaimioKT1Helimo JesseViksten LassiAura Markus vanhempi
ti13.6.klo 18D-p valk - LaitilaKT1Mörönen FransSiltala EeverttiLainio Valtteri Mäki Pekka
ke5.7.klo 18F-pojat - Loimaa valkKT2Uusipaikka VesaRitola IidaJärvinen Edith Aura Markus
ke14.6.klo 18Naiset - PöytyäHTSvärd TapioAhokas EeroVeijalainen Heikki Laiho Erkka
pe16.6.klo 18Bpojat - PuMuHTLaukkanenHannula SOivanen MaijaHietanen MarianneSiltala Eevertti
la17.6.klo 15MSS - JärvenpääHTLaaksonenNurmio MetsäperäUusipaikka VesaTamminen Pasi
su18.6.klo 15Miehet mk - EurajokiHTSvärdSuvanto LasseHietanen MarianneRitola IidaPirkola Konsta
ke21.6.klo 18C-SMpojat - JokioinenHTPorela JoonasHolmberg HenriKukonlehto TaneliMäki PekkaMörönen Linnea
ke5.7.klo 18D-p valk - JokioinenKT1Lauri SaarniMörönen FransVeijalainen Heikki vanhempi
ti27.6.klo 18D-p pun - PöytyäKT2Saarni LauriHolmberg HenriSuvanto LasseLainio ValtteriMörönen Linnea
ke28.6.klo 18Bpojat - Kama 2HTHannula MLaukkanenJärvinen EdithHietanen MarianneMäki Pekka
to29.6.klo 18C-pojat - JokioinenHTSaarni LauriPorela JoonasUusipaikka VesaKailajärvi SiniannaTamminen Pia
to29.6.klo 18D-p pun - UlvilaKT1Lindstedt Leevi Järvinen Edith Vuorinen Onni
ma3.7.klo 18Bpojat - HyvinkääHTSirolaVikströmVeijalainen HeikkiMörönen FransViksten Lassi
ti4.7.klo 18C-pojatSM - PöytyäHTSuvanto LasseSilvennoinen JoonaStenberg JerryJärvinen EdithLaaksonen Eemeli
ke5.7.klo 18MSS - EurajokiHTJärvenpääMäkinen AakioOivanen MaijaHelimo Jesse
to6.7.klo 18Miehet mk - KöyliöHTSuvanto LasseOivanen MaijaJärvinen EdithAhokas EeroTamminen Pasi
ti11.7.klo 18Miehet mk - PöytyäHTSvärdLindstedt LeeviSuvanto Lasse Saarni Marko
to13.7.klo 18Naiset - MynämäkiHTSvärdSaarni LauriSoini Lauri Soini Viljami
pe14.7.klo 18Bpojat - ImatraHTHannula SHelinVeijalainen HeikkiTutti JuusoSoini Viljami
la15.7.klo 15MSS - PuMuHTHeikkiläNurmio ____Helimo Jesse--------------
su30.7.klo 15MSS - HyvinkääHTAineHannula S alue nimeääSoini ViljamiMäki Pekka
ti1.8.klo 18Bpojat - SeinäjokiHTSilvennoinenLaaksonenLindstedt LeeviMöronen FransLaaksonen Eemeli
pe11.8.klo 18Bpojat - KossuHTLaurilaToivonenMörönen FransVeijalainen HeikkiViksten Lassi
su13.8.klo 13MSS - JokioinenHTSirolaLaaksonen alue nimeääMeriö MikkoLainio Valtteri

KENTTÄVUOROKALENTERI