Kalenterit

Esteen sattuessa tee vaihto oman joukkueen tuomarin kanssa. Ja ilmoita vaihdos tuomarivastaavalle

Sirpa Helin (sirpa.helin59(at)gmail.com   tai   tekstiviesti 040 8431481)

näitä tehtäviä päivitetään sitä mukaa kun muutoksia tulee, muutokset tulevat tummennettuina kalenteriin..

Kiitos etukäteen, t. Sirpa

 Turku-Pesis tuomarikalenteri 2019  22.5.2019    
     ptsv2-t3-ttakaraja
su 28.4.13.30E-pojat sin - E-pojat kelHT      
su 12.5.10Mynämäki-LaitilaHT Laiho ErkkaLaakso Onni-Ejärj.järj.vanh.
su 12.5.11:15E-pojat siniset- LaitilaHT Laiho ErkkaLaakso Onni-Ejärj.järj.vanh.
su 12.5.12:30E-pojat siniset - MynämäkiHT Laiho ErkkaLaakso Onni-Ejärj.järj.vanh.
ma 13.5.18B-pojat - Manse PPHT Laakso Laukkanen Laakso Onni-EPilbacka NoraTamminen Markus
ke 15.5.18Miehet Suomens. -JokioinenHT LaurilaVikström  -Soini LauriSoini Viljami
to 16.5.18Naiset Suomens.  - LoimaaHT NokkaSaarniMörönen FransLehti LennartViksten Vili
to 16.5.18D-pojat - HumppilaKT1 Uusitalo EliasLaakso O-ESaarinen Miko  -vanh.
la 18.5.14Miehet maakuntas.  - UlvilaHT Svärd TapioHelin SirpaUusipaikka Vesa-Saarinen Miko
la 18.5.16:30Humppila -  Turku E-p keltiaisetKT1 Ahokas EeroUusitalo EliasHanski Osmo  -vanh.
la 18.5.17:45Humppila - MynämäkiHT Soini LauriSoini ViljamiNikulainen Lauri  -vanh.
la 18.5.19:00E-pojat keltaiset - MynämäkiHT Soini ViljamiSoini LauriViksten Vili  -vanh.
su 19.5.15B-pojat - SeinäjokiHT SirolaSaarniOivanen MaijaSelinko SaanamSuvanto Valtteri
   HT      
su 26.5.10Merimasku - E-pojat keltaisetHT Suvanto LasseLaiho Erkka   vanh.
su 26.5.11:30E-pojat - siniset - MerimaskuHT Suvanto LasseLaiho Erkka  vanh.
su 26.5.15Naiset Suomens.  - KokemäkiHT SirolaSaarniHelin SirpaUusipaikka VesaTamminen Matias
ma 27.5.18Miehet Aluesarja- RuskoHT Liski AsmoVeijalainen HeikkiLaakso Onni-EUusipaikka VesaLehto Väinö
to 30.5.18Miehet Suomens. - HyvinkääHT LaurilaNurmio  -Laiho ErkkaVuorinen Onni
ma 3.6.18B-pojat - UlvilaHTJuhlaSirolaSaarni_______Nikulainen LauriTenhunen Ville
ke  5.6.18E-pojat keltaiset - LaitilaKT1 Veijalainen HLainio ValtteriTamminen Mikael  -vanh.
to 6.6.18Naiset Suomens. - HämeenkyröHT NokkaToivonenSoini ViljamiSoini LauriHeino Oskari
la 8.6.15Miehet Suomens. - Järvenpää  LaaksonenNurmio -Meriö MikkoLehti Lennart
la 15.6.12Naiset Suomens. - PoriHTJuhlaLaurilaLaaksoMörönen FransLaakso Onni-ETamminen Mikael
la 15.6.16   ?Miehet Suomens. - PunaMustat HkiHTJuhlaNokkaToivonen -Meriö MikkoVuorinen Onni
su 16.6.15Miehet maakuntas. - JokioinenHT Inkinen LottaHarjunen JaanaPilbacka Nora -Karonen Milo
ti 18.6.18D-pojat - LoimaaHT Laakso Onni-ELaiho ErkkaSaarinen Miko  -vanh.
ti 18.6.18E-pojat keltaiset - MerimaskuKup 3 Siltala EeverttiVahtera AaroAura Noa -vanh.
ke 26.6.18E-pojat siniset - LoimaaKT1 Meriö MikkoLennart LehtiViksten Lassi  -vanh.
pe 28.6.18Naiset Suomens.  - IkaalinenHT VinbergSaarniAhokas EeroVeijalainen HeikkiSuvanto Valtteri
la 29.6.11Miehet maakuntas. - EurajokiHT Svärd TapioHarjunen JaanaKiviharju HannaUusipaikka VesaTamminen Markus
la 29.6.15Miehet Suomens.  - LoimaaHT LaaksoEeva  -Selinko SaanamPirkkanen Samuel
ti 9.7.18D-pojat - JokioinenHT Mörönen FransVahtera AaroUusitalo Elias  -vanh.
to 11.7.18Naiset Suomens. - RaumaHT VinbergLaukkanenLaakso Onni-ELainio ValtteriLehto Olli
la 13.7.15Miehet Suomens. -JokioinenHT NokkaMäkinen  -Kiviharju HannaSiltala Eevertti
su 14.7.15Miehet maakuntas - PomarkkuHT Svärd TapioSuvanto LasseNikulainen Lauri  -Hanski Osmo
to 18.7.18Naiset Suomens. - RuovesiHT NokkaToivonenMörönen FransMeriö Mikko_______
la 20.7.15Miehet Suomens. - LoimaaHT SirolaNurmio  -Laakso Onni-ESuvanto Valtteri
ti 23.7.18D-pojat - RuskoHTJuhlaInkinen LottaOivanen MaijaLiski Asmo -Tamminen Markus
ti 30.7.18Naiset Suomens.- KankaanpääHT NokkaToivonenVeijalainen HeikkiUusitalo EliasSaarinen Miko
ke 31.7.18Miehet Suomens. - IkaalinenHT LaurilaNurmio   -Kiviharju HannaTenhunen Ville
to 1.8.18Miehet maakuntas. - LoimaaHT Liski AsmoRaasu A-PMeriö MikkoVuorinen OnniHeino Oskari
ma 5.8.18C-pojat - Manse PPHT Ahokas EeroVeijalainen HeikkiLainio Valtteri_____________
ke 7.8.18Naiset Suomens. - LaitilaHT VinbergSirolaLaakso Onni-EUusipaikka VesaLehto Väinö
to 8.8.18C-pojat - HumppilaHTJuhlaSvärd TapioSiltala EeverttiViksten LassiSuvanto ValtteriTamminen Markus
la 10.8.14C-pojat - LahtiHT Raasu A-PAhokas EeroLainio Valtteri -Linnea Kurki
su 11.8.10.-17Junnusuperiturnaus ?HT      
to 15.8.18.Miehet Aluesarja - HumppilaHT Harjunen JaanaOivanen MaijaPilbacka Nora -Hanski Osmo
la 17.8.10Humppila - MynämäkiKT2 Liski AsmoSoini ViljamiSoini Lauri -vanh.
la 17.8.11.15Humppila - E-pojat keltaisetKT2 Liski AsmoSoini LauriSoini Viljami  -vanh.
la 17.8.12.30Mynämäki - E-pojat keltaisetKT2 Lehti LennartTamminen MikaelVuorinen Onni -vanh.
la 17.8.15Miehet maakuntas. - RuovesiHT Svärd TapioInkinen LottaHelin Sirpa -Uusipaikka Vesa
ma 19.8.18Miehet Aluesarja - LaitilaHT Harjunen JaanaSelinko SaanamOivanen Maija -Saarinen Miko
ti 20.8.18D-pojat - PaimioHT Laiho ErkkaLaakso Onni-ELuotonen ElliLinnea KurkiFarshid Lotta
ke 21.8.18E-pojat keltaiset - E-pojat sinisetHTJuhlaAhokas EeroLainio ValtteriViksten Lassi -vanh.
to 22.8.18Miehet Aluesarja - HumppilaHT Kiviharju HannaInkinen LottaPilbacka Nora -Saarinen Miko
la 24.8.15D-pojat - Manse PPHT Soini LauriSoini ViljamiTamminen Mikael -vanh.
la 24.8.16.15Pöytyä - D-pojatHT Soini ViljamiSoini LauriTenhunen Ville - vanh.
la 24.8.17.30Manse PP - Pöytyä D-pojatHT Nikulainen LauriPirkkanen Samueljärj. -vanh.
su 25.8.10 - 16     F-Superjunnuturnaus HT+KT1      
          
 Turku-Pesis pelikalenteri 2019 6.5.2019 
       
su 28.4.13.30E-pojat siniset - E-pojat keltaisetHT 
su 12.5.10Mynämäki-Laitila HT 
su 12.5.11:15E-pojat siniset- LaitilaHT 
su 12.5.12:30E-pojat siniset - MynämäkiHT 
ma 13.5.18B-pojat - Manse PP HT 
ke 15.5.18Miehet Suomens. -JokioinenHT 
to 16.5.18Naiset Suomens.  - LoimaaHT 
to 16.5.18D-pojat - Humppila KT1 
la 18.5.14Miehet maakuntas.  - UlvilaHT 
la 18.5.16:30Humppila -  Turku E-p keltiaisetKupittaa 3 
la 18.5.17:45Humppila - MynämäkiKupittaa 3 
la 18.5.19:00E-pojat keltaiset - MynämäkiKupittaa 3 
su 19.5.15B-pojat - Seinäjoki HT 
to 23.5.18C-pojat - Laitila HT 
su 26.5.10Merimasku - E-pojat keltaisetHT 
su 26.5.11:30E-pojat - siniset - MerimaskuHT 
su 26.5.15Naiset Suomens.  - KokemäkiHT 
ma 27.5.18Miehet Aluesarja- RuskoHT 
to 30.5.18Miehet Suomens. - HyvinkääHT 
ma 3.6.18B-pojat - Ulvila HTJuhlaottelu
ke  5.6.18E-pojat keltaiset - LaitilaKT1 
to 6.6.18Naiset Suomens. - HämeenkyröHT 
la 8.6.15Miehet Suomens.- JärvenpääHT 
la 15.6.12Naiset Suomens. - PoriHTJuhlaottelu
la 15.6.15Miehet Suomens. - PunaMustat HkiHTJuhlaottelu
su 16.6.15Miehet maakuntas. - JokioinenHT 
ti 18.6.18D-pojat - Loimaa HT 
ti 18.6.18E-pojat keltaiset - MerimaskuKupittaa 3 
ke 26.6.18E-pojat siniset - LoimaaKT1 
pe 28.6.18Naiset Suomens.  - IkaalinenHT 
la 29.6.11Miehet maakuntas. - EurajokiHT 
la 29.6.15Miehet Suomens.  - LoimaaHT 
ti 9.7.18D-pojat - Jokioinen HT 
to 11.7.18Naiset Suomens. - RaumaHT 
la 13.7.15Miehet Suomens. -JokioinenHT 
su 14.7.15Miehet maakuntas - PomarkkuHT 
to 18.7.18Naiset Suomens. - RuovesiHT 
la 20.7.15Miehet Suomens. - LoimaaHT 
ti 23.7.18D-pojat - Rusko HT 
ti 30.7.18Naiset Suomens.- KankaanpääHT 
ke 31.7.18Miehet Suomens. - IkaalinenHT 
to 1.8.18Miehet maakuntas. - LoimaaHT 
ma 5.8.18C-pojat - Manse PP HT 
ke 7.8.18Naiset Suomens. - LaitilaHT 
to 8.8.18C-pojat - Humppila HTJuhlaottelu
la 10.8.14C-pojat - Lahti HT 
su 11.8.10.-17Junnusuperiturnaus ?HT 
to 15.8.18.Miehet Aluesarja - HumppilaHT 
la 17.8.11Humppila - MynämäkiKT2 
la 17.8.11:.15Humppila - E-pojat keltaisetKT2 
la 17.8.12:.30Mynämäki - E-pojat keltaisetKT2 
la 17.8.15Miehet maakuntas. - RuovesiHT 
ma 19.8.18Miehet Aluesarja - LaitilaHT 
ti 20.8.18D-pojat - Paimio HT 
ke 21.8.18E-pojat keltaiset - E-pojat sinisetHTJuhlaottelu
to 22.8.18Miehet Aluesarja - HumppilaHT 
la 24.8.15D-pojat - Manse PP HT 
la 24.8.16.15Pöytyä - D-pojat HT 

KENTTÄVUOROKALENTERI