Kalenterit

la 8.9. klo 13.00 Turku E - Espoo -- Asmo Liski - Taneli Kukonlehto Onni Vuorinen - takana vanhempi

 

su 9.9.klo 9.00 Turku C - Espoo Jani Kapuinen -  Sirpa Helin - Alpi Virtanen - vanhempi

su 9.9. klo 12.30 Espoo C - Kerava C Jani Kapuinen - Sirpa - Alpi -  Ville Tenhunen

su 9.9. klo 15.00 Turku D - Vantaa D  Eevertti Siltala - Viksten Lassi - Sirpa - vanhempi

su 9.9. klo 16.30 Kerava C - Turku C  Viksten Lassi - Eevertti Siltala - vanhempi

su 16.9. klo 13.00 Turku E - PuMu  Eero Ahokas - Erkka Laiho - Noa Aura - vanhempi

Tuomaritehtävät ajalla  11.6.  - 15.8.2018              päiv. 14.8.18

     päätuomarisyötönvalvoja2-tuomari3-tuomaritakarajatuomari
ma 11.06.klo 18Bp SM -UlvilaHTLaurilaToivonen VJärvinen EdithKiviharju HannaMatilainen Taija
ma 11.06.klo 18DP-PöytyäKT2Laiho ErkkaLaaksonen EemeliViksten Vili - vanh.
ti 12.06.klo 18Cp-Espoo 3HTLiski AsmoMeriö MikkoVuorinen OnniAura NoaTenhunen Ville
to 14.06.klo 18MMK-KöyliöHTSvärd TapioSirola S-MLaiho ErkkaViksten ViliSuvanto Valtteri
pe 15.06.klo 18NSS - HämeenkyröHTVinbergHolmberg HenriHelin SirpaUusipaikka VesaTenhunen Ville
la 16.06.klo 15MSS - JärvenpääHTLaurilaLaaksonen  -Tikkanen TuukkaAura Noa
ti 19.06.klo 18Bp SM -Hyvinkää 1HTHannulaEevaJärvinen EdithLaaksonen EemeliLaiho Erkka
to 28.06.klo 18MSS - LoimaaHTLaurilaToivonen V  -Soini ViljamiSoini Lauri
ti 03.07.klo 18DP-HumppilaKT1Liski AsmoViksten ViliTikkanen Tuukka  - vanh.
ti 10.07.klo 18NSS -RaumaHTHannulaSaarni LLaaksonen EemeliUusipaikka VesaSaarinen Miko
ke 11.07.klo 18Ep-PöytyäKT1Laiho ErkkaViksten LassiAura Noa - vanh.
to 12.07.klo 18Bp SM -KankaanpääHTSirolaToivonen VUusipaikka VesaHännikäinen MikoTikkanen Tuukka
su 15.07.klo 15MMK-UlvilaHTSvärd TapioAhokas EeroMatilainen TaijaJärvinen EdithTikkanen Tuukka
ma. 16.07klo 18Ep-JokioinenKT1Meriö MikkoVahtera AaroSiltala Eevertti - vanh.
pe 20.07.klo 18Bp SM -TampereHTSirolaMäkinenJärvinen EdithTikkanen TuukkaSaarinen Miko
to 26.07.klo 18MMK-YlöjärviHTLiski AsmoSirola S-MLaiho ErkkaSuvanto LasseViksten Vili
la 21.07.klo 15MSS - HyvinkääHTSilvennoinenMäkinen J Uusipaikka VesaMeriö MikkoLainio Valtteri
ke 25.07.klo 18NSS - LaitilaHTVinbergSirolaLaiho ErkkaUusipaikka VesaTamminen Markus
la 28.07.klo 15NSS - LoimaaHTHannulaLaukkanenHännikäinen MikoSiltala EeverttiTamminen Matias
su 29.07.klo 15MMK-Manse PPHTHarjunen JaanaSaarni JussiUusipaikka VesaJärvinen EdithVuorinen Onni
ti 31.07.klo 18NSS - JanakkalaHTHannulaSaarni LLehti Lennart-Aura Noa
ke 01.08.klo 18MSS -HelsinkiHTLaakso M-JNurmio Saarni LauriHarjunen JaanaMatilainen Taija
ke 01.08.klo 18Ep-LoimaaKT1Kiviharju HannaJärvinen EdithRitola Iida - vanh.
su 05.08,klo 13MMK-LoimaaHTSvärd TapioAhokas EeroHännikäinen MikoVesa Uusipaikka______
su 26.08.klo 18Cp-HämeenlinnaHTLindstedt LeeviMeriö MikkoVuorinen OnniTamminen PasiTamminen Markus
ti 07.08.klo 18NSS - EspooHTSaarni LToivonen VLaiho ErkkaViksten LassiTamminen Pasi
ke 08.08.klo 18MSS -JokioinenHTLaurilaToivonen V Nyholm KRitola IidaAura Noa
su 12.08.klo 16NSS - JärvenpääHTVinbergLaaksonenHelin SirpaUusipaikka VesaTamminen Mikael
ma 13.08.klo 18Bp SM -ImatraHTLaaksonenSirolaLaakso Onni-EemeliLaiho ErkkaSuvanto Valtteri
ke 15.08.klo 18Cp-KeravaHTLiski AsmoLainio ValtteriSiltala EeverttiAura NoaTenhunen Ville
          

pe 29.6. Turku - Paimio D-p klo 18   pt Mikko Meriö - sv Lassi Viksten 2-t. Erkka Laiho 3-t -   takana vanh.

Tuomaritehtävät ajalla 21.5. - 6.6.2018

 

   päiv. 29.5.

 

   
     päätuomarisyötönvalvoja2-tuomari3-tuomaritakarajatuomari
ma 21.05.klo 18Ep-LaitilaKT2Liski AsmoLaiho ErkkaLaaksonen Eemeli  -vanh.
ke 23.05.klo 18Bp SM -SeinäjokiHTLaurilaEevaJärvinen EdithKiviharju HannaMatilainen Taija
to 24.05.klo 18MMK-HumppilaHTSvärd TapioHarjunen JaanaUusipaikka VesaLaiho ErkkaSaarinen Miko
la 26.05.klo 15Cp-Espoo 2HTSaarni LauriUusitalo EliasKukonlehto Taneli  -Aura Noa
ma 28.05.klo 18MMK-MynämäkiHTSvärd TapioAhokas EeroUusipaikka Vesa -Tamminen Pasi
ma 28.05.klo 18Ep-LoimaaKT2Soini LauriSoini ViljamiViksten Vili   -vanh.
to 31.05.klo 18NSS -HelsinkiHTSirolaSaarni LUusitalo EliasLainio ValtteriTamminen Markus
ma 04.06.klo 18NSS -PoriHTVinbergSaarni LSiltala EeverttiVahtera AaroViksten Vili
ma 04.06.klo 18DP-PaimioKT1Meriö MikkoViksten LassiLaiho Erkka  -vanh.
ti 05.06.klo 18MMK-PöytyäHTSuvanto LasseLindstedt LeeviRitola IidaKiviharju HannaTamminen Matias
ke 06.06.klo 18MSS -IkaalinenHTSirolaLaaksonenSoini ViljamiSoini LauriVuorinen Onni
 TURKU-PESIS 21.05.2018 
 PELIKALENTERI 2018   
      
la 21.04.klo 15Miehet-EurajokiHTharj.peli
la 28.04.klo 10-17Naiset -Laitila + LoimaaHTTivoliturnaus
to 03.05.klo 18Cp-VihtiHT 
la 05.05.klo 15Bp SM -KouvolaHT 
su 06.05.klo 16NSS-IkaalinenHTharj.peli PERUTTU
ti 08.05.klo 18Bp SM -KoskenkorvaHT 
pe 11.05.klo 18DP-LaitilaHT 
su 13.05.klo 17NSS -RiihimäkiHT 
ti 15.05.klo 18DP-RuskoKT1 
to 17.05.klo 18Bp SM -Hyvinkää 2HT 
la 19.05.klo 15MSS -EurajokiHT 
ma 21.05.klo 18Ep-LaitilaKT2 
ke 23.05.klo 18Bp SM -SeinäjokiHT 
to 24.05.klo 18MMK-HumppilaHT 
la 26.05.klo 15Cp-Espoo 2HT 
ma 28.05.klo 18MMK-MynämäkiHT 
ma 28.05.klo 18Ep-LoimaaKT2 
to 31.05.klo 18NSS -HelsinkiHT 
ti 05.06.klo 18MMK-PöytyäHT 
ma 04.06.klo 18NSS -PoriHT 
ma 04.06.klo 18DP-PaimioKT1 
ke 06.06.klo 18MSS -IkaalinenHT 
ma 11.06.klo 18Bp SM -UlvilaHT 
ma 11,06.klo 18DP-PöytyäKT2 
ti 12.06.klo 18Cp-Espoo 3HT 
to 14.06.klo 18MMK-KöyliöHT 
pe 15.06.klo 18NSS -HämeenkyröHT 
la 16.06.klo 15MSS -JärvenpääHT 
ti 19.06.klo 18Bp SM -Hyvinkää 1HT 
to 28.06.klo 18MSS -LoimaaHT 
ti 03.07.klo 18DP-HumppilaKT1 
      
ti 10.07.klo 18NSS -RaumaHT 
ke 11.07.klo 18Ep-PöytyäKT1 
to 12.07.klo 18Bp SM -KankaanpääHT 
su 15.07.klo 15MMK-UlvilaHT 
ma. 16.07klo 18Ep-JokioinenKT1 
pe 20.07.klo 18Bp SM -TampereHT 
la 21.07.klo 11MMK-YlöjärviHT 
la 21.07.klo 15MSS -HyvinkääHT 
ke 25.07.klo 18NSS -LaitilaHT 
la 28.07.klo 15NSS -LoimaaHT 
su 29.07.klo 15MMK-Manse PPHT 
ti 31.07.klo 18NSS -JanakkalaHT 
ke 01.08.klo 18MSS -HelsinkiHT 
ke 01.08.klo 18Ep-LoimaaKT1 
su 05.08,klo 13MMK-LoimaaHT 
ma 06.08.klo 18Cp-HämeenlinnaHT 
ti 07.08.klo 18NSS -EspooHT 
ke 08.08.klo 18MSS -JokioinenHT 
su 12.08.klo 16NSS -JärvenpääHT 
ma 13.08.klo 18Bp SM -ImatraHT 
ke 15.08.klo 18Cp-KeravaHT 

KENTTÄVUOROKALENTERI